Війна

Долучайся до захисту України: на Чернігівщині триває набір до бригади Нацполіції «Лють»

У відділені поліції №1 (Козелець) обговорили питання укомплектування нового спецпідрозділу поліції «Лють». Долучитися до захисту країни від ворога передусім можуть вмотивовані та патріотичні громадяни – як діючі поліцейські, так і цивільні добровольці.

Під час зустрічі керівник управління кадрового забезпечення поліції Чернігівщини Ігор Папченко разом із представником зведеного полку Нацполіції «Сафарі» розповіли особовому складу про особливості та переваги служби у новоствореному спецпідрозділі.

Ігор Папченко розповів, що вступаючи до обраної бригади добровольці отримують можливість здобути досвід, професію, гідне забезпечення.

– Ми закликаємо вступати до новостворених підрозділів усіх, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей. Долучившись до бригади «Лють», кожен зможе зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити Перемогу, – сказав керівник управління кадрового забезпечення обласної поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хочу захищати дітей і мирне майбутнє України», – доброволець бригади «Лють» Тетяна Дубина з Чернігівщини

Час повертати своє. Приєднуйтеся до нас!

Щоб заповнити анкету кандидата:

переходьте на сайт https://storm.mvs.gov.ua/

звертайтесь до визначених ЦНАПів:

ЦНАП м. Чернігів, просп. Левка Лук’яненка, 20-А

ЦНАП м. Ніжин, вул. Покровська, 8/66

ЦНАП м.Новгород-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 32-а

ЦНАП м. Корюківка, вул. Вокзальна, 9

ЦНАП м. Прилуки, вул. Івана Скоропадського, 102 А

Для детальної консультації звертайтеся на гарячу лінію 0800100020.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Поліція Чернігівщини

Ще статті по темі

Back to top button