Городнянська громада в жалобі: двоє Героїв повертаються на щиті
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/C4260271-4A1C-498E-8F3F-C5EA27FAE758-780x470-2-e1712128287781.jpeg)
Знову Городнянська громада зустрічатиме свого полеглого Героя – на щиті додому повертається 36-річний житель Невклі Єсипчук Дмитро. Разом із ним з останньої дороги назавжди до отчого дому повертається ще один воїн з Великого Листвену – 42-річний Поповський Микола, який загинув 5 березня нинішнього року біля села Іванівське Бахмутського району Донецької області.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434760892_825436092951725_943178037661092621_n.jpg)
Про це повідомляє Городнянська міська рада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домівки співробітників Чернігівського історичного музею із села Єліне знищені внаслідок російських обстрілів (Фото)
Дмитро Єсипчук був звичайним хлопчиною, який закінчив рідну Невклянську школу в 2002 році, отримав спеціальність газоелектрозварювальника в Чернігівському базовому професійно-технічному училищі, а після закінчення навчання працював різноробочим у лісництві близько 10 років.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434750439_825435969618404_2832002744711890397_n.jpg)
Дмитро пішов у військо, щоб захищати Україну, у грудні 2022 року. Із липня по вересень того ж року захисник проходив військові навчання в Німеччині.
Він був заряджаючим танкового батальйону. Воїн загинув 23 березня нинішнього року поблизу населеного пункту Бердичі, що на Донеччині. Сталося це під час виконання бойового завдання.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv