Мінна безпека: на Чернігівщині стартував гуманітарний проєкт від США
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-16-at-13.55.41-780x470.jpeg)
На базі Андріївської гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради стартував гуманітарний проєкт «Зменшення ризиків травмувань та загибелі дітей від вибухонебезпечних предметів».
У ході цього проєкту планується провести заняття з мінної безпеки для учнів і педагогів 20 закладів середньої освіти Чернігівської області.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-16-at-13.55.40-856x642.jpeg)
Організацію і проведення занять з мінної безпеки забезпечує тренерський склад громадської організації «Ліга офіцерів», який пройшов відповідний курс підготовки у Центрі протимінної діяльності Державної служби спеціального транспорту Міністерства оборони України.
У відкритті проєкту взяли участь начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Лідія Гаєвська, уповноважені представники Збройних Сил України, менеджер проєкту Андрій Коренько та директор Андріївської гімназії Тетяна Безлюдна.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-16-at-13.55.41-1-856x642.jpeg)
У вітальному слові з нагоди старту проєктної діяльності в Чернігівській області була відзначена надзвичайна актуальність для регіону систематичного навчання педагогів і учнів правилам мінної безпеки. Також усі учасники церемонії відкриття проєкту висловили подяку уряду США за підтримку у вирішенні гуманітарних проблем територіальних громад Чернігівщини, які постраждали внаслідок російської збройної агресії.Проєкт реалізовується під координацією обласного Управління освіти і науки за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.