Війна

На Чернігівщині провели в останню путь двох бійців, які загинули за Незалежність

Сьогодні на Чернігівщині в останню путь провели двох земляків, які загинули у боях за Незалежність Батьківщини.

Солдат Гребень Роман Олегович

Народився 11 листопада 1986 року у Чернігові. Тут закінчив ЗОСШ №14, а після неї — професійно-технічне училище №5. Далі проходив строкову військову службу, а у 2014-му році вперше став на захист Батьківщини.

До повномасштабної війни Роман працював на виробництві будівельних матеріалів, а після подій 24-го лютого 2022 року долучився до оборонців Батьківщини. Службу ніс у військовій частині А4574 на посаді гранатометника механізованого відділення.

На жаль, 5 лютого 2023 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині Гребень Роман загинув…

Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши його на кладовищі «Яцево».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три громади Чернігівщини обстріляли окупанти

Солдат Яхно Валентин Володимирович

Народився 14 червня 1976 року. Закінчив школу у селі Талалаївка, після чого навчався в Ніжинському

ПТУ-11, де опанував спеціальності слюсара механо-складальних робіт та машиніста бульдозера. Працював старшим охоронцем групи швидкого реагування СТОВ «Дружба-Нова».

З перших днів повномасштабної війни Валентин ніс службу у лавах ТрО, у червні 2022 року долучився до військової частини А4062, у складі якої відправився захищати східні кордони Батьківщини.

На жаль, 3 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новобахмутівка на Донеччині Яхно Валентин потрапив під ворожий мінометний обстріл, отримавши травми, які виявилися несумісними з життям…

Попрощалися з земляком у Ніжині в Церкві Всіх Святих, поховавши його на кладовищі села Хвилівка. Вдома на нього чекали дружина та донька.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Ще статті по темі

Back to top button