Війна

У Ніжині назвали вулицю на честь загиблого поліцейського Олександра Яцика та встановили меморіальну дошку

Учора начальник поліції Чернігівської області Володимир Нідзельський разом з вдовою загиблого колеги Ларисою Яцик та міським головою Ніжина Олександром Кодолою взяли участь у заході з вшанування пам’яті полковника поліції Олександра Яцика.

Поліцейський загинув 24 лютого у перші години ворожого вторгнення в Україну. Разом із колегами він ніс службу на стратегічно важливому об’єкті – аеродромі ДСНС біля Ніжина – в той час, коли ворог завдав по ньому ракетного удару.

Нещодавно Володимир Нідзельський звернувся з ініціативою до міської ради Ніжина присвоїти одній з вулиць ім’я загиблого Героя. Депутатський корпус підтримав цю ініціативу і ухвалив таке рішення.

Пам’ятний захід присутні розпочали з хвилини мовчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клен і сакура нагадуватимуть про загиблу пару педагогів у Чернігові (Відео)

– Сьогодні ми зібралися, аби вшанувати пам’ять нашого Героя, нашого побратима Олександра Яцика. Дякую Олександрові Кодолі і депутатам міськради, які підтримали нашу ініціативу.

Ще до початку ворожого вторгнення поліція була переведена на посилений варіант несення служби. Поліцейські негайно взяли під охорону об’єкти критичної інфраструктури, серед них – аеродром ДСНС. З 23 на 24 лютого Олександр Яцик ніс там службу разом з колегами. Близько 5-ї ранку ворог підступно завдав ракетного удару. На жаль, поліцейський та четверо співробітників ДСНС загинули…

Щиро дякую захисникам, які боронять нашу землю і наближають перемогу! Окрема вдячність рідним і близьким загиблого Олександра за справжнього чоловіка, справжнього героя і офіцера!

Міський голова Ніжина Олександр Кодола відзначив, що меморіальна дошка є знаком поваги і вшанування полковника Яцика. Це символ того, що ніжинці пам’ятають кожного полеглого Героя-захисника.

– Дякую за службу поліцейським, рятівникам, захисникам, які з перших годин і донині продовжують чесно, відповідально і сумлінно виконувати свої обов’язки, – сказав Олександр Кодола.

Володимир Нідзельський разом з Олександром Кодолою та начальником Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Іваном Коробкою також поклали квіти до пам’ятної стели, яку відкрили на аеродромі ДСНС на честь загиблих.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Поліція Чернігівщини

Ще статті по темі

Back to top button