Війна

На Чернігівщині провели в останню путь двох воїнів 

Сьогодні на Чернігівщині в останню путь провели двох воїнів, які загинули у бою за Незалежність Батьківщини!

Про це повідосляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Нагорний Ігор Миколайович.

Народився 16 березня 1967 року в Ніжині. Навчався в Ніжинській школі №11, а після 8-го класу вступив до Ніжинського ПТУ №13 (нині – №35). 

Із 1985-го по 1987 роки чоловік проходив службу в армії, певний час працював на механічному заводі, а з початком повномасштабної війни долучився до Захисників Батьківщини. Спочатку обороняв Чернігівщину, потім у складі військової частини А0693 давав гідну відсіч російським окупаційним військам на інших напрямках бойових зіткнень. 

На жаль, 10 січня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині, Нагорний Ігор загинув… 

Попрощалися з Героєм-земляком у Ніжині, поховавши його на Алеї Слави Фрунзівського кладовища. Вдома на Ігоря чекали дружина та донька.

Солдат Качан Валерій Анатолійович.

Народився 30 серпня 1977 року в Прилуках. Після закінчення школи навчався в Прилуцькому професійно-технічному училищі.

До 24 лютого 2022 року чоловік працював на підприємстві «Агрокім», певний час перебував за кордоном, але після повномасштабного ворожого вторгнення повернувся в Україну та став на захист її територіальної цілісності та недоторканості. 

Службу ніс у військовій частині А0998 на посаді старшого стрільця кулеметного взводу та разом із побратимами віддано захищав Батьківщину від загарбника. 

На жаль, 31 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Опитне на Донеччині Качан Валерій загинув.

Попрощалися з полеглим воїном у Прилуках, поховавши його на місцевому кладовищі. Вдома на нього чекали дружина та двоє синів.

Слава загиблим Героям! 

Спочивайте з миром…

Ще статті по темі

Back to top button