Війна

На Чернігівщині провели в останню путь Захисника

Сьогодні Бахмацька громада у скорботі попрощалася та провела в останню путь Воїна – Ігоря Петровича Драла, уродженця села Тиниці, 1977 року народження.

Про це повідомляють у міській раді Бахмача.

Ігор Драло закінчив Халимонівську школу, потім навчався в Конотопському професійно-технічному училищі. Тривалий час працював шофером. Згодом займався обробітком землі.

Ігор  Драло – військовий із досвідом, який пройшов АТО. Про нього говорили як про людину, яка вважала, що ніколи не варто зневірюватися, мала добре серце і прекрасне почуття гумору.

Із перших днів повномасштабного російського вторгнення став на захист України. 24 лютого 2022 року був мобілізований до роти охорони ІІ відділу Ніжинського РТЦК та СП. З 14 лютого 2023 року воював у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Був поранений і навіть носив у тілі кілька осколків. Та його життя раптово обірвалося вдома, боєць перебував у відпустці, не витримало серце.

Попрощатися з воїном прийшли родичі, близькі, друзі, представники влади й бойові побратими. Відспівування Героя відбулося в місцевому храмі. Поховали Воїна з почестями на кладовищі, що по вулиці Сіденка.

Відтепер він захищатиме Україну в Небесному війську. Жодні слова не можуть втамувати біль втрати.

Щирі співчуття родині, друзям і побратимам Героя.

Сумуємо всією громадою.

Світла та вічна пам’ять Захисникові!

Ще статті по темі

Back to top button