Війна

На Чернігівщині увічнили пам’ять про загиблого земляка (Фото)

У Стольному відкрили меморіальну дошку на честь Владислава Шумейка.

Про це повідомляє Менська міська рада.

Сьогодні, 9 вересня, в першу річницю загибелі, в селі Стольне вшанували пам’ять талановитого культурного діяча та мужнього Захисника — Владислава Шумейка з позивним Ехо.

Меморіальну дошку встановили на будівлі Будинку культури, яким він керував.

Фото: Менська міська рада

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button