На Чернігівщині в останню путь провели двох воїнів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/5e8f568d7bb3a4c34f224a04fc7d201d_orig1-e1673964702492-741x470.jpg)
На Чернігівщині в останню путь провели двох воїнів, які загинули у бою за Незалежність Батьківщини. Про це повідомляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.
Солдат Міщанин Андрій Юрійович.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/325726517_621236656674528_3540822500525794682_n-482x642.jpg)
Народився 12 травня 1993 року в Ніжині. У 1999 році пішов у 1-й клас місцевої ЗОШ №9. Після її закінчення навчався в Аграрному інституті, закінчив тут магістратуру.
У 2015-2016 роках проходив строкову військову службу на Харківщині. Після неї працював охоронцем в магазині у Броварах, згодом зайняв посаду адміністратора закладу.
Після початку повномасштабної війни вирішив долучитися до лав ЗС України, аби зі зброєю в руках боротися за вільне майбутнє українського народу. Службу чоловік проходив у військовій частині А4049 та разом з побратимами давав гідну відсіч загарбникам.
На жаль, 8 січня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Терни на Донеччині Міщанин Андрій загинув.
Попрощалися з земляком у Ніжині, поховавши його на Фрунзівському кладовищі.
Старший солдат Ключов Ярослав Віталійович.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/326042217_1165157981054450_2109189265886439564_n-856x642.jpg)
Народився 20 жовтня 1988 року в селі Смолянка. З першого дня повномасштабної війни чоловік долучився до лав Захисників України. Службу ніс у складі військової частини А7332 на посаді стрільця. Разом із побратимами він віддано захищав Україну від ворожих окупаційних військ, але, на жаль, 9 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Парасковіївка на Донеччині Ключов Ярослав загинув.
Попрощалися з воїном у його рідному селі, поховавши на місцевому кладовищі.
Слава загиблим Героям!
Спочивайте з миром…
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv