На Чернігівщині в останню путь провели Захисника
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342985181_535685325389313_488003903381779283_n-e1682341088902-780x470.jpg)
На Чернігівщині в останню путь провели воїна-земляка. Про це повідомляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.
Сержант Найдьон Олександр Михайлович народився 15 квітня 1980 року в селі Підгайне на Чернігівщині. Дитинство і юність Олександра пройшли в Носівці, де він проживав із бабусею. Протягом 1998-1999 року проходив строкову військову службу, останні роки працював рятувальником у Києві.
Після початку повномасштабної війни чоловік добровільно став до лав ЗС України і з березня 2022 року у складі одного з підрозділів військової частини А0281 на посаді гранатометника віддано боронив Батьківщину, даючи гідну відсіч російським окупаційним військам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівщина прощалася із полеглим воїном
9 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання на Харківщині підрозділ Олександра втратив з ним зв’язок, з того часу воїн вважався зниклим безвісти. Після тривалих пошуків та проведення експертизи вдалося підтвердити загибель Найдьона Олександра, тож сьогодні рідні та близькі змогли провести його в останню путь, вшанувавши світлу пам’ять воїна та поховавши його на кладовищі міста Носівка.
Доземний уклін та вічна пам’ять полеглим Захисникам.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342912106_1284826665460646_7970844137780670661_n-482x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv