На Чернігівщині в останню путь провели Захисника
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/363753850_282412164431228_8006532995306083204_n-e1690377164751-780x470.jpg)
Сьогодні, 26 липня 2023 року, бахмачани у скорботі провели із земного до небесного строю ще одного сина України, захисника, мужнього бійця та земляка Варчака Олексія Михайловича. Про це повідомляють у Бахмацькій міськраді.
Люди ставали навколішки, встеляли дорогу живими квітами, молилися за упокій душі полеглого воїна… У місті на площі Героїв Майдану звучала жалобна «Пливе кача…». Скорботний кортеж зі світлиною полеглого пройшов вулицями міста до кладовища.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/363729570_282412051097906_8442378092024733446_n-962x642.jpg)
Олексій Варчак народився 18 червня 1976 року. Навчався у Курінській загальноосвітній школі. Потім здобув професію водія-кранівника в Ічнянському професійно-технічному училищі. Працював водієм на різних підприємствах. Останніми роками – на місцевому приватному підприємстві «УКРАГРОТРАНС». Розумний, добрий, справжній патріот нашої країни! Людина з чіткою позицією та принципами.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/363395109_282412291097882_142980803878457379_n-571x642.jpg)
У липні 2022 року Олексій Варчак був мобілізований. Служив бойовим медиком у 47-й окремій механізованій бригаді «МАГУРА» ЗСУ. Під час виконання бойового завдання молодший сержант підірвався на ворожій міні. Помер 21 липня 2023 року в Запорізькій обласній клінічній лікарні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/363341172_282414307764347_5498411180443513852_n-482x642.jpg)
Висловлюємо щирі співчуття родині. Вічна пам’ять і незгасна слава Герою!
Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес!
Слава Україні!
Героям Слава!
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/363413272_282412217764556_3228672386358493181_n-945x642.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv