На щиті повернувся захисник з Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/ava10-big1-e1699779755196-780x4701-1-e1701696969956.jpg)
Бахмацька громада отримала сумну звістку. Війна забрала життя ще одного земляка – Драла Ігоря Петровича.
Про це повідомляють у Бахмацькій міськраді.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/407760334_350528727619571_8932786441858815994_n.jpg)
Драло Ігор Петрович народився 25 березня 1977 року в селі Тиниця.
Після закінчення 8 класів Халимонівської школи навчався в Конотопському професійно-технічному училищі.
Потім працював шофером, комбайнером, трактористом у колгоспі ім. Ватутіна. Згодом займався обробітком земельних паїв. Ігор Драло – військовий із досвідом, який пройшов АТО.
Із перших днів повномасштабного російського вторгнення став на захист України. 24 лютого 2022 року був мобілізований до роти охорони ІІ відділу Ніжинського РТЦК і СП. З 14 лютого 2023 року воював у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Його життя раптово обірвалося вдома — боєць перебував у відпустці.
У ці скорботні дні Бахмацька громада співчуває родині Героя.
Чин похорону відбудеться завтра, 5 грудня 2023 року. Попрощатися з Воїном можна буде о 12:00 за адресою: с. Халимонове, вул. Молодіжна, 15/1. Потім відспівування в місцевому храмі. Поховають Героя на кладовищі, що по вулиці Сіденка в селі Халимонове.
Світла пам’ять Воїну!
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv