ВійнаСпорт

На відновлення лижної бази у Чернігові знадобиться 200 мільйонів

Президент Федерації біатлону України Іван Крулько розповів про перспективи відновлення бази у Чернігові, яку зруйнували війська РФ.

– На виконання вашої програми як голови федерації, розпочато збір коштів на відновлення бази у Чернігові. Чи задоволені ви динамікою збору?

– Чесно? Не дуже. Я безмежно вдячний «Суспільному» за те, що вони змогли отримати дозвіл від Європейської Мовної Спілки, яка дала можливість розміщувати QR-код під час своїх трансляцій.

З іншим транслятором, Eurosport, наразі ще ведуться перемовини – там є деякі технічні питання. Певна динаміка, звісно, є – там не порожній рахунок.

І я хочу подякувати кожному вболівальнику, хто зробив свій донат. Але насправді можна було б і краще. Тому що ці кошти, крім іншого, дадуть нам можливість показати українській владі, українській державі, що ми вже готові розпочинати певні роботи, і звертатись за тим, аби з державного бюджету дофінансувати побудову цього комплексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто померлих: чернігівський цвинтар «Яцево» після «руского міра» (Відео)

Хоча є й купа бюрократичних перешкод. Зокрема, переведення бази разом з землею, де знаходяться траси, до єдиного власника. Але будемо їх долати – іншого варіанту немає. В Чернігові має бути база, і це повинен бути приклад одного з найкращих біатлонних стадіонів в Європі – ми таку мету ставимо перед собою.

Звісно, з місцями, де можуть проживати спортсмени. Ми хочемо запропонувати, щоби спортсмени під час своїх виступів, як і тренери, мали змогу отримувати там службове житло. Тому працюємо, і в даному контексті я є оптимістом.

– Чи прораховувався загальний бюджет на відновлення бази?

– Ми будуємо не на порожньому місці. Там є лижеролерні траси, є стрільбище, яке, щоправда, застаріле і вимагає оновлення. Сама база зруйнована вщент.

Прорахувати зараз, в тому числі й відповідно до нових розцінок, дуже непросто, оскільки за рік вартість робіт і матеріалів змінилися. Будемо чекати проєктно-кошторисної документації – саме вона дасть розуміння, скільки потрібно коштів для того, аби таку базу відновити.

Але за моєю дуже приблизною оцінкою, нам потрібно буде близько 200 мільйонів гривень, аби отримати в Чернігові сучасну біатлонну базу. Мова йде про той рівень бази, про який я сказав вище, – сказав Крулько.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: biathlon.com.ua

Ще статті по темі

Back to top button