Війна

Росія атакувала Чернігів дронами: на одному з них залишили «послання» для українського командира

27 серпня російські війська завдали удару по Чернігову з використанням безпілотників. У місті пролунали три вибухи, два з яких стали наслідком влучань дронів-камікадзе типу «шахед», ще один – через падіння дрона «Гербера».

Про це повідомив начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський у коментарі виданню «ЧЕЛАЙН».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кадри наслідків прильоту шахеда в Чернігові

За словами Дмитра Брижинського, під час огляду уламків «Гербери» було виявлено напис-послання, адресоване українському військовому, командувачу Сил безпілотних систем ЗСУ, засновнику та командиру окремого підрозділу аеророзвідки «Птахи Мадяра» Роберту Бровді, відомому за позивним Мадяр.

Фото: «ЧЕЛАЙН»

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button