Ще один воїн із Чернігівщини віддав своє життя за Незалежність
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/C4260271-4A1C-498E-8F3F-C5EA27FAE758-780x470-1-e1710768926887.jpeg)
У Холминській громаді – сумна звістка. 17 березня пішов з життя Михайло Юрійович Зорівчак.
Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці громади.
Народився Михайло Зорівчак 9 березня 1968 року в селі Латарка Воловецького району Закарпатської області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські Чернігівщини викрили схему ухилення від мобілізації
Навчався в Нижньоворітській школі-інтернаті, потім перевівся до Більшівцівської неповної середньої школи. Далі вступив до Мукачівського ПТУ, звідки і пішов на строкову службу. Також навчався в Ужгородському виші за спеціальністю «токар», після чого, попрацювавши за фахом, вирішив зайнятися духовним життям.
У 1989 почав свою духовну діяльність послушником у Чернігові біля архієрея. В 1990 році прийняв парафію св. Вознесенського храму с. Лукашівка, далі переїхав до смт Холми, де теж прийняв парафію. У Холмах перебудував будівлю під храм і служив настоятелем храму, допоки не вирішив піти добровольцем у ЗСУ.
Поховання відбудеться 19 березня в селищі Холми.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/419265548_822442393260662_3871203566369350394_n.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv