Ще одна втрата: загинув воїн із Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/700x371-6475f9fe50fc81-e1708691747632.webp)
22 лютого Куликівська громада отримала офіційне сповіщення про загибель нашого земляка Пономарчука Сергія Миколайовича з Куликівки.
Про це повідомляють у Куликівській селищній раді.
Сергій Миколайович народився 01.05.1970 року в Куликівці. Після закінчення Куликівської школи навчався у Куликівському СПТУ-30 (нині – Куликівський ПАЛ). 1988 – 1990 – строкова військова служба.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/417425838_792915799534071_8517657303291984105_n-855x642.jpg)
Після служби працював на різних роботах: водієм на підприємстві «Райагрохім», робітником по господарству в Куликівській школі, водієм пожежного автомобіля в м. Чернігові.
Сергій Миколайович був досвідченим воїном і свідомо обрав цей шлях. У 2015 – 2016 роках брав участь в АТО. У 2019 році підписав контракт і долучився до лав ЗСУ. Три роки сумлінної служби, набуття військового досвіду, а далі – повномасштабне вторгнення, гарячі точки фронту.
Солдат Пономарчук Сергій Миколайович, навідник 3-ї механізованої роти, 1-го механізованого батальйону в/ч А 2167, загинув 21.02.2024 під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого артилерійського обстрілу поблизу н.п. Солодке Волноваського району Донецької області, до останнього подиху залишаючись вірним військовій присязі та своєму обов’язку.
«Вічна пам’ять і шана Сергію Миколайовичу! Низький уклін і щирі співчуття родині загиблого воїна!
Про прибуття кортежу з тілом загиблого повідомимо окремо. Стежте за оголошеннями!», — йдеться у повідомленні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv