ВійнаСуспільство

Студентка з Чернігівщини стала призеркою всеукраїнського конкурсу про відбудову України

Студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» Дар’я Сіліна стала призеркою у всеукраїнському конкурсі есе про відбудову України. Робота Дар’ї була визнана однією з кращих серед 63 текстів, надісланих учасниками.

Конкурсі есе та аналітичних статей «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання» проводила громадська організація «Стратегічна візія». Його метою було висвітлити головні, на думку молодих фахівців, напрямки та шляхи відбудови України після війни у різних галузях: від економіки до ментального здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З росії продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Запрошення долучитися до конкурсу отримали близько 100 провідних університетів України, а свої роботи надіслали 63 учасника. Серед них організатори обрали 6 робіт, в яких молоді інтелектуали запропонували найгрунтовніші ідеї щодо відбудови. Крім того, ще 4 роботи відзначили партнери конкурсу міжнародний холдинг TECHIIA, екотехнологічна компанія «Гранік» та видання «Гетьман». Роботи Учасників можна переглянути за посиланням.

«Українська молодь і зокрема студентство, які сьогодні залучені до захисту країни, волонтерства, інформаційного та економічного «фронтів», мають брати участь і у визначенні того, якою буде післявоєнна відбудова та загалом майбутня розбудова України. Цей конкурс буде лише початком великої роботи — учасників цього конкурсу та майбутніх наших проектів ми плануємо долучати до системної діяльності з відбудови країни: як експертів, координаторів і практиків», — зазначає голова ГО «Стратегічна візія» Максим Савченко.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button