У громаді на Чернігівщині встановили меморіальні дошки трьом загиблим воїнам-землякам
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454688253_883314043830833_2164914835370597010_n-e1723381068902-780x470.jpg)
На Чернігівщині в селі Криски відкрили меморіальні дошки в пам’ять про загиблих військових Івана Джугана, Віктора Осовика та Максима Сулима.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454314330_883313277164243_2533072342157346751_n.jpg)
Про це повідомляє Понорницька селищна рада.
Трагічні звістки про загибель земляків не оминули й села Понорницької громади – Криски та Іваньків. Свої життя за захист Батьківщини віддали мужні воїни 44-річний Іван Джуган, 45-річний Віктор Осовик і 39-річний Максим Сулим.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454645631_883313427164228_1035029941711846359_n.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донеччині загинув командир гранатометного взводу з Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/454754747_883313913830846_2266554285266851866_n-1.jpg)
Щоб вшанувати їхню пам’ять на будівлі Крисківської гімназії встановили меморіальні дошки в пам’ять про неоціненний подвиг земляків. Відтепер пам’ятний знак на стіні закладу буде постійним спогадом сьогоднішнім і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг його випускників та захисників Батьківщини.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv