Війна
У Сосниці родині полеглого героя передали нагрудний знак
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/356806954_664534015707102_3494751252533077583_n-e1687857707112-780x470.jpg)
Сьогодні біля каплички відбулася церемонія передачі нагрудного знаку «66 окрема механізована бригада сухопутних військ» родині загиблого Героя Сергія Хіміча. Про це повідомляють у Сосницькій громаді.
Церемонію розпочали зачитуванням листа та витягу з наказу командира військової частини.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/356833573_664534079040429_6631765930705224517_n-963x642.jpg)
«За проявлені мужність та героїзм, стійкість та рішучість дій під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях нагороджено посмертно нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада…», – йдеться у наказі.
Нагрудний знак передали мамі загиблого воїна Валентині Хіміч та його сину Іллі Хімічу.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/356809921_664534975707006_2998267378584406052_n-511x642.jpg)