Війна

Вдарили по території лісництва: армія рф атакувала село на Чернігівщині

Сьогодні, 26 червня, близько 16:35 ворог завдав удару по селу Лоска, Новгород-Сіверської громади.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині відкриють ДНК-лабораторію для ідентифікації загиблих після повернення тіл в Україну (Відео)

Внаслідок влучання ворожого БпЛА (тип безпілотника наразі ще уточнюється) в селі Лоска було понівечено вантажний автомобіль «Газель», який перебував на території місцевого лісництва.

На цю мить, інформація щодо потерпілих внаслідок цієї атаки не надходила.

Додаткові обставини ворожого обстрілу наразі встановлюються.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button