Війна

Від невиліковної хвороби помер воїн із Чернігівщини

Надійшло сповіщення про смерть внаслідок невиліковної хвороби військовослужбовця Миколи Бутрімова з Носівської громади.

Головний сержант Микола Бутрімов (7.09. 1984 – 4.03.2024) народився в місті Коростишів, що на Житомирщині. Там він навчався у початковій школі, а потім родина переїхала на постійне місце проживання в с. Семиполки Київської області. Тут Микола здобув загальну середню та спеціальну освіту, став студетном  університету за спеціальністю «Економіка».

Втім, професійне життя чоловік пов’язав з будівництвом. Довгий час працював у приватній будівельній бригаді.

Останнім часом – у Броварах на металобазі.

Носівчанином він став півтора десятки років тому, коли одружився і молоде подружжя зажило в Носівці, в родині дружини. Згодом, сім’я поповнилася дітками, тільки б жити та радіти, але…

Микола Вікторович вже 17 березня 2022 року став до лав Національної Гвардії України, боронив та звільняв Чернігів, виконував бойові завдання на Сумщині, будучи головним сержантом стрілецької роти з охорони та оборони важливих державних об’єктів.

Неодноразово виконуючи важливі і небезпечні завдання, Миколу Бутрімова оминула ворожа куля чи міна, але підступна невиліковна хвороба все частіше давала про себе знати. Чоловік не хотів вірити висновкам лікарів, коли опинився в медзакладі з переломом передпліччя, але його стан погіршувався. Спочатку була одна операція, після якої він ще повернувся на службу, невдовзі – наступна, хіміотерапія і кількамісячне перебування на лікуванні в Чернігівському медичному центрі сучасної онкології. 

Ще 3 березня його родина відвідувала, він говорив, посміхався і…попрощався, відчуваючи невідворотне.

Наступного дня, 4 березня, серце військовослужбовця, головного сержанта  Миколи Бутрімова, зупинилося.

Прес-служба Носівської міської ради

Ще статті по темі

Back to top button