Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівської області
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/news_20220911_112218_1662884538-524x470.jpeg)
Учора, 10 вересня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати українське прикордоння. Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів та ствольної артилерії.
Під ворожим вогнем опинилися Великописарівська, Краснопільська, Середино-Будська, Есманьська та Юнаківська громади Сумської області та Семенівської громада Чернігівщини. Про це повідомляє Держприкордонслужба.
Близько 12 години дня на околиці одного з населених пунктів Семенівської громади розірвався 1 снаряд. Ворог цілив зі ствольної артилерії зі сторони російського населеного пункту ломаківка.
Пообідні противник з російського населеного пункту дроновка обстріляв територію Краснопільської громади зі 122-мм ствольної артилерії, нараховано біля десятка вибухів.
Середино-Будська громада з району російського населеного пункту зернове обстріляна ворогом зі ствольної артилерії та мінометами — 18 прильотів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загинув обороняючи рідне місто на Чернігівщині
Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок, вікна сусіднього будинку. Пошкоджена електромережа, побиті городи у людей та автівка.
Есманьську громаду росіяни обстрілювали мінометами — 4 вибухи, вогонь вели з району населеного пункту троєбортне.
Згодом на території Великописарівської громади лунали вибухи від розриву снарядів, всього з півдесятка. Вогонь вівся зі сторони російського населеного пункту сподарюшино зі 120-мм САУ.
Пізно ввечері окупанти з російського населеного пункту куриловка обстріляли територію Юнаківської громади з мінометів, нараховано з півдесятка вибухів.
Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv