Війна

Ворог уразив енергооб’єкт: знеструмлено 40 тисяч абонентів у Чернігові

Внаслідок ворожої атаки на енергооб’єкт у Чернігівському районі знеструмлено 40 тисяч абонентів у місті Чернігів.

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громада на Чернігівщині повідомила про загибель воїна, сержанта ЗСУ

Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button