Війна

Ворог вдарив по будинках та АЗС на Чернігівщині (Фото)

Учора ввечері ворог двома «герберами» вдарив по автозаправці в Корюківці. 38-річний цивільний чоловік з уламковими пораненнями перебуває під наглядом лікарів.

Про це повідомляє голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Також минулої доби FPV-дрон поцілив по оселі в Шишківці Корюківської громади – через пожежу згоріли два приватні будинки.

У Киїнській і Ріпкинській громадах ворог також атакував АЗС.

Сьогодні від самого ранку через удар «молнії» по житловому сектору в Новгороді-Сіверському пошкоджене житло.

Протягом доби було 18 обстрілів – 37 вибухів, більшість спричинили FPV-дрони в прикордонні.

Фото: голова Чернігівської ОВА

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button