Воїн із Коропської громади віддав своє життя за Незалежність
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/233686_277778870_375806481219180_3993385124666457439_n_new_960x380_0-e1686637814316.jpg)
Життя ще одного воїна з Коропської громади забрав російський ворог. У боротьбі за свободу й незалежність рідної України загинув коропчанин Доценко Сергій Олександрович, 20.05.1983 р.н.
Народився Сергій Доценко в Коропі. Закінчив Коропську школу, в якій дуже добре навчався. Був чудовим спортсменом, із дитинства відстоював честь рідного Коропа на спортивних майданчиках. Сильний нападник футбольної команди. Гроза воротарів.
Після школи наш земляк навчався в Бобровицькому технікумі, здобув фах зоотехніка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чергова гірка втрата: помер воїн із Сновської громади
Якийсь час працював у водоканалі в Коропі. Потім – у столиці. До мобілізації трудився в Коропському «Агролісгоспі». Був працьовитим, добрим, товариським, сміливим.
17 січня цього року Сергій Доценко був мобілізований і перебував на військовій службі. Він захищав Україну у складі 31-ї окремої механізованої бригади – так як і атюшанин Василь Ковтун, звістку про загибель якого підтвердили сьогодні також. Чоловіки товаришували.
На жаль, 4 червня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Сторожеве Донецької області наш земляк загинув.
У воїна залишились мама, старша сестра, син.
Вічна Пам’ять!
Допомога родині:
Доценко Оксана /сестра Сергія Доценка/
— 5168 8727 7289 5461, Otp bank
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/1330d820b14856f3fa6c3f2f905eb01f.jpg)
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv