Захищаючи Україну загинув Сергій Сеник з Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310153478_1300235957389327_7435092172129193928_n-640x470.jpg)
Носівщина в жалобі.
Надійшло повідомлення про загибель воїна, Сергія Григоровича Сеника із Степових Хуторів – (8.08.1991 -29.09.2022).
Про це повідомляє прес-служба Носівської міської ради.
Сергій Сеник був надзвичайно доброю, щирою відкритою людиною, мав велике серце, наповнене любов’ю до своїх рідних, до людей і найбільше – до України. Пройшов військовий гарт ще в 2014 році в АТО, та коли росія віроломно вторглася й на Чернігівщину, він не міг бути осторонь.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310021102_1300234727389450_8558362940489923748_n-321x642.jpg)
Молодший сержант був призваний на військову службу 9 березня, служив розвідником-кулеметником 3 відділення розвідвзводу військової частини А 7105.
29 вересня внаслідок артилерійського обстрілу,будучи вірним військовій присязі у бою за нашу Батьківщину та місто Бахмут, виявивши стійкість та мужність поблизу с. Миколаївка Друга Бахмутського району на Донеччині, отримав поранення несумісні з життям.
Його так чекала донечка на свій день народження 30 вересня…
«Носівська міська рада, виконавчий комітет, депутатський корпус щиро співчувають та розділяють біль непоправної втрати з дружиною Яною, батьками Наталією Іванівною, Григорієм Григоровичем, донечкою Софійкою, всіма рідними та близькими загиблого.
Герої не вмирають!
Пам’ять про подвиг Героя житиме у пам’яті завжди!
Загиблого воїна поховають у рідносу селі Степові Хутори.
Про дату та час зустрічі Героя на носівській землі повідомимо додатково», — йдеться у повідомленні.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310278186_1300234720722784_5728847207880809550_n-289x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310427804_1300234724056117_8972353734370083929_n-289x642.jpg)