Війна

«Завжди готові до можливих дій противника»: ситуація на північному кордоні (Відео)

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв здійснив робочу поїздку до місця виконання завдань одного з підрозділів у Північній операційній зоні.

Під час перебування на позиціях, які наближені до кордону з росією, командувач вручив військові нагороди за мужність та бойові заслуги військовослужбовцям, які від початку збройного вторгнення рф в Україну боронили нашу землю від ворога.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв також перевірив боєготовність і злагодженість дій у відбитті можливого вторгнення ворога на цьому напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влучив снаряд: на Чернігівщині горів житловий будинок

– У підрозділах, які виконують завдання в районах, наближених до державного кордону з росією, постійно удосконалюються оборонні системи, — наголосив командувач. – Зокрема, на цій позиції підрозділ, піднятий за тривогою, успішно зайняв визначений рубіж оборони та вогневі позиції.

За його словами, військовослужбовці мають бойовий досвід, адже виконували завдання з оборони Чернігівщини ще у лютому та березні поточного року. Але на нинішньому етапі одним з питань було перевірити, як підрозділ злагоджений у діях під час раптового нападу диверсійно-розвідувальних груп, які можуть діяти у зазначеному прикордонному районі.

– Ці дії дуже важливі, тому що ми перебуваємо у воєнному стані та кожного дня маємо бути пильними до можливих ворожих дій противника. Наші розвідувальні органи вчасно надають відповідну розвідувальну інформацію про наміри противника. Наразі військове командування своєчасно вживає заходів для реагування на зазначені загрози. Комплекс заходів, пов’язаних із рівнем керівництва командирами та начальниками і вмілими діями підлеглих, є запорукою стійкості оборони та стабільності, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: Відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних Сил ЗС України

Ще статті по темі

Back to top button