Війна
Знову втрата: загинув воїн із Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/2813307-na-viyni-zaginuli-shestero-geroyiv-z-hmelnichchini1-e1679124556554-780x470.jpeg)
Днями, захищаючи нас від ворога на передовій в Донецькій області, загинув наш земляк з Семенівки – військовослужбовець Клименко Павло Сергійович. Про це повідомляють у спільноті «Рідна Семенівка».
Йому було 35 років, народився в м. Семенівка, навчався в школі №3, після закінчення школи продовжив навчання здобуваючи вищу освіту в м.Одеса.
Павло 10 місяців захищав нашу державу у складі 56 ОМПБР в найгарячіших точках Донецької області. Як повідомили «Рідній Семенівці» рідні загиблого, про те, що йде на захист держави їм він сказав в останні дні. Загинув під Бахмутом від ворожого снаряду.
Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес! Вічна слава і пам’ять Захиснику незалежності і цілісності України!
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/335610384_1221254575426005_4448580701936042190_n-482x642.jpg)