За тиждень 60 жителів області захворіли на гострі кишкові інфекції

medium-1

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на ГКІ та попередження спалахів серед населення області триває.

З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.

За період з 16.09 по 22.09.2016 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 61 особи, з них дітей – 33 (на минулому тижні 64 та 33 відповідно). По м.Чернігову захворіло 29 осіб, з них 17 дітей. Реєструвалися поодинокі випадки, групових захворювань та спалахів не було.

Під час проведення епідрозслідування, встановлено фактори, що могли сприяти захворюванням на ГКІ: у 17 – м’ясні продукти, у 13 випадках – молочні продукти (молоко, кисляк, сметана домашня), у 11 – яйця курячі домашні, у 1 – кондитерські вироби, у 19 – інші продукти (в т.ч. у 13 випадках – фрукти/овочі, у 5 випадках – рибні продукти).

Ситуація з кишкових інфекцій в області знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register