Як пройшов день виборів на Чернігівщині?

vibori_den_viboriv

У день голосування до поліції Чернігівщини надійшло 115 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства, відкрито одне кримінальне провадження та складено 14 адміністративних протоколів.

Упродовж всього дня 25 жовтня у час, відведений законодавством для голосування громадян, процес відбувався у штатному режимі. Окремі порушення були незначними і жодним чином не могли вплинути на загальну картину народного волевиявлення.

Кримінальне провадження поліція відкрила за фактом незаконного використання виборчого бюлетеню у Срібнянському районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Людмила Давиденко «наздоганяє» опонентів в 208-му виборчому округу

Протягом дня голосування складено 14 адміністративних протоколів за різні правопорушення, пов’язані з виборчим процесом. Вісім з них — за пошкодження громадянами своїх виборчих бюлетенів (стаття 212-23 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Шість таких фактів поліція зареєструвала у Чернігові, по одному — в Носівському та Прилуцькому районах.

Також поліцейські складали адміністративні протоколи за порушення обмежень щодо ведення виборчої агітації (ст. 212-10 КУпАП), дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП) та перебування в громадських місцях у п’яному вигляді (ст. 178 КУпАП).

Наразі поліцейські Чернігівщини продовжують забезпечувати правопорядок під час етапів виборчого процесу, передбачених законодавством після проведення голосування.

Нагадаємо, несення служби поліцією за посиленим варіантом триватиме до 1 листопада.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register