Війна (Відео)

Оборона Чернігова: кістка в горлі окупанта (Відео)

Місто Чернігів – стало північним форпостом під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Обласний центр стоїть на шляху між рф та українською столицею, кудою намагалися прорватися до Києва колони російських військ.

Але окупанти не врахували, що Чернігівський гарнізон спроможний дати гідний бій. Про це повідомляють у Національній гвардії України.

Після кількох невдалих спроб штурмувати місто російські окупаційні війська понесли втрати в техніці та живій силі, відступили і почали обстрілювати Чернігів з важкого озброєння: рівняти його з землею. Під удар потрапили стратегічні об’єкти. Місто майже одразу залишилось без води, електроенергії, зв’язку. Згодом ворог зруйнував усі шляхи для евакуації мирного населення, обстрілював житлові будинки, готелі, лікарні і навіть цвинтар та стадіон.

Серед захисників міста були військовослужбовці Чернігівського батальйону Національної гвардії України. Вони обороняли місто на півночі та північному-сході, здійснювали евакуацію мирного населення під час ворожих обстрілів, а гвардійські медики надавали медичну допомогу усім, хто її потребував.

Облога Чернігова тривала з початку повномасштабного вторгнення до 2 квітня.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button