Політика
Семенівці активно виконують громадянський обов’язок
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/630_360_1493633102-8387-e1509279131171.jpeg)
Усі виборчі дільниці, а їх у Семенівській ОТГ 25, відзвітували про явку виборців станом на 12.00. Уже зробили свій вибір майже 30 % людей: проголосували понад три з половиною тисячі семенівчан.
Цей показник у ТВК вважають хорошим. Усього в громаді — 11 тисяч виборців.
Традиційно найактивніше йдуть на дільниці люди старшого віку, молодь Семенівської ОТГ голосує мляво. Нині виборчий процес проходить спокійно, черг по бюлетені немає. У селах люди теж активно ідуть голосувати.
Нагадаємо, вибори у цій ОТГ не обійшлися без надзвичайних ситуацій. Одна з найбільших дільниць міста Семенівка, розташована в районному будинку культури, запрацювала із півгодинною затримкою.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.