Суспільство
На Миколая в Чернігові відкриється незвичайна виставка
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/25289187_1951578521520988_698241187174202965_n-e1513352109213.jpg)
19 грудня, у День святого Миколая, о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, на Валу) відбудеться відкриття персональної виставки історично-сакрального та філософсько-академічного живопису «Сучасна «Повість временних літ» у живописі Андрія Коваленка».
Про це у Facebook повідомляє Сергій Черняков, вчений секретар Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній».
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.