Козелецькі чиновники надіслали відповідь про котельний конфлікт
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/12/2017-12-26_113350-1-e1514281029159.png)
ЧЕline знову писав про ситуацію в Сираях Козелецького району, де в місцевій школі хочуть реконструювати систему опалення. До нас вкотре звернулися батьки школярів і запевнили, що налаштовані радикально й не дозволять цього зробити, оскільки, за їхніми словами, в цьому немає потреби. Представники батьківського комітету вважають, що наразі важливіше відремонтувати шкільне приміщення. До того ж, вони переконані, що у такий спосіб місцеві чиновники хочуть напередодні нового року «відмити» кошти.
ЧЕline звертався до Козелецької РДА з інформаційним запитом з приводу котельного конфлікту й отримав офіційну відповідь. Її ми вже оприлюднювали. До того ж, у своїх публікаціях писали, що ми відкриті і для чиновників. Але ніхто з них до нас так і не звернувся.
Натомість на нашу електронну адресу надійшла ще одна відповідь на запит. Вона мало чим відрізняється від попередньої. Не збігаються лише останні абзаци.
З нового повідомляється: «У зв’язку з тим, що заміна газових котлів на твердопаливні не передбачається, а буде встановлена паралельно блочно-модульна котельня, то договір підряду про виконання робіт із заміни котлів та відповідна проектно-кошторисна документація не виготовлялась».
Також у відповіді йдеться про те, що жителі Сираїв не зверталися із запитом до відділу освіти РДА з питання встановлення блочно-модульної котельні.
Різняться відповіді тим, що перша була за підписом голови РДА В. Шведа, а друга – керівника апарату РДА Н. Пенської.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.
https://www.facebook.com/groups/kozelets.otg/permalink/1816843015272667/