Суспільство
Діти загиблих Героїв відчули себе авіаторами (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/26169122_1756808011281930_114221259910533876_n-e1515580548757.jpg)
5 січня діти загиблих Героїв відвідали Спеціальний Авіаційний загін міста Ніжина. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє ніжинська активістка Вікторія Лупікс.
Екскурсія почалась з огляду великих крилатих велетнів, діти змогли побувати всередині літаків, посидіти за штурвалом. Потім усі перемістились до Музею авіації на території частини, а вже згодом – до навчального класу, де на дітей чекали солодкі подарунки та теплий чай.
У класі школярі власноруч виготовили новорічні іграшки та прикрасили ними ялинку в холі управління МНС.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.