![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/13466061_502901579904251_2226907300893045476_n-e1466333446712.jpg)
У вічного будівельника дитячих майданчиків під час виборів Валерій Дубіля зв’явився конкурент.
Максим Микитась, кандидат у нардепи по 206-у округу, рясно ставить дитячі гойдалки та горки.
Добрянка, Старий Білоус, Замглай, Жабинського – сторінка кандидата у Facebook наповнена фото усміхнених дітей та головної персони свята, благодійника Домовичка.
Підопічний Дубіля Юрій Власенко поводиться трошки скромніше – за останній час тільки один звіт по гойданкам у Красному. Проте він активно бігає з дітьми у різних естафетах та турнірах.
Дешева розмінна монета – діти. Безпрограшний варіант для вічно дотаційної північної області.