Суспільство
Юні патріоти з Количівки пізнають Україну (Фоторепортаж)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/01/CC7K0926-e1517069252820.jpg)
На базі Количівської ЗОШ І-ІІІ ст. працює гурток національно-патріотичного виховання від обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Юні патріоти – краєзнавці».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент завтра відвідає Чернігівщину
Юні краєзнавці багато подорожують історичними місцями Чернігівщини та України. Цього разу, у переддень 100-річчя Крутянських подій, вони вирушили на екскурсію до музею, щоб познайомитися з історією Героїв, які захищали Україну.
Текст та фото Віктора Кошмала