Суспільство
Сина депутата обласної ради побили в Буковелі (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/27657991_442509772831058_7462111261430311831_n-e1517919963350.jpg)
Подія сталася в ніч на суботу, 3 лютого, в Буковелі, де зібралася вся родина депутата Чернігівської обласної ради Володимира Селянського, – про що він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
У результаті бійки в місцевому клубі «Бука» в Олександра Селянського поріз за вухом, зламаний ніс, підозра на тріщину щелепи, забій потилиці, садна під оком.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині побили активіста
За словами Олександра Шевченка, співвласника гірськолижного курорту «Буковель», розпочав бійку син депутата, бо він «обнюхався».
папа депутат и этим все сказано
Бля как «жалко». Туда вам и дорога выродки.