Суспільство
У Чернігівській міській раді розпочалася «грошова» сесія
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/28641230_1867710849969026_1368885646_o-e1519802312932.jpg)
У Чернігівській міській раді розпочала роботу 28 сесія 7 скликання. Зареєструвалося 36 депутатів із 42. На порядку денному – близько 30 питань.
Сьогодні депутати мають прийняти зміни до кількох важливих для функціонування міста програм. Це, зокрема, Програма поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки, Програма розвитку та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки, Комплексна цільова Програма розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки та ін.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Золотий берег» очікує вливання додаткових мільйонів
Подекуди функціонування програм коштуватиме бюджету міста кількасот мільйонів гривень. У сесійній залі присутні вчителі Чернігівської ЗОШ №10. Вони проситимуть слова для виступу.