Суспільство
Високосний рік майже вдвічі зменшив показники реєстрації шлюбів на Чернігівщині
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/06/13536131_1105965572810228_941986821_n-e1466684592172.jpg)
За 5 місяців 2016 року на Чернігівщині на весільний рушничок стали 1 437 пар, тоді як минулого року протягом січня-травня обручками обмінялися 2 067 пар, повідомляють в обласному РАГСі.
Можна припустити, що основною причиною небажання одружуватися є високосний рік, якого дуже бояться молодята.
Побільшало і розлучень. Лише у відділах державної реєстрації актів цивільного стану області за п’ять місяців цього року шлюб розірвали 365 пар, тоді як минулого року за аналогічний період їх було 350. Але в цю статистику не потрапили сімейні пари, яких розлучив суд.