У Чернігові затримали чоловіка, який вкрав гроші з ковбасного кіоску
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/kradizhka1-e1520674496880.jpg)
Дільничний поліцейський вирахував зловмисника, який з торгівельного ковбасного кіоску викрав 1300 гривень.
Вчора по обіді до поліції звернулась продавчиня одного з торгівельних кіосків міста і повідомила, що невідома особа викрала з кіоску гроші.
Про це повідомляє Поліція Чернігівщини на своїй сторінці у Facebook.
На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група поліції та місцевий дільничний офіцер. Опитавши працівницю кіоску та оглянувши місце злочину, поліцейські почали роботу із встановлення особи зловмисника.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розбійник відібрав у чоловіка телефон та гроші
Провівши ряд заходів, дільничному вдалося вийти на слід зловмисника та затримати його. Ним виявився 29-річний раніше судимий мешканець Чернігова. Останній в скоєному зізнався та надав правдиві свідчення.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.