Суспільство
Громадське радіо їде до Чернігова «сканувати» Куліча
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/gromadske-radio_1-1-e1521562225377.png)
23 березня з 12:00 до 14:00 Громадське радіо буде мовити з Чернігова про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою.
Громадське радіо вперше у Чернігові і ми хочемо дізнатися більше про життя його мешканців. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість. Наш виїзний ефір про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. Приєднуйтесь і слухайте наживо прямий виїзний ефір Громадського радіо в «IHUB Chernihiv» (вул. П’ятницька, 50, м. Чернігів). Ефіри проведуть ведучі Тетяна Курманова та Ірина Ромалійська.
Відомо, що одним із гостей ефіру буде голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч.