У Ніжині обиратимуть «Людей року»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/13042018_ludinaroku1-e1523776026517.jpg)
4 травня — в рамках святкування Дня міста відбудеться конкурс професійної майстерності «Людина року».
Про це повідомляє начальник управління культури та туризму Ніжинської міської ради Тетяна Басак.
Буде визначено найбільш соціально-вагомі громадсько-корисні досягнення ніжинців в різних сферах діяльності, відзначення за особистий вагомий внесок в соціально-економічне, промислове, культурне й політичне життя м.Ніжина за результатами 2017 року. При цьому також можуть враховуватися досягнення кандидатів за попередні роки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині провели захисників до Збройних сил України
Згідно умов конкурсу кандидатом на участь у конкурсі може бути будь-яка особа, незалежно від статі, громадянства, яка зробила вагомий внесок для розвитку позитивного іміджу Ніжина.
Кандидати на участь у конкурсі можуть висуватися від трудових колективів, організацій, закладів, підприємств міста та ініціативних груп його мешканців.