Суспільство
У Чернігів прибули меблі для НУШ (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/39861937_10216344741272144_6150782442232872960_n-e1535007633196.jpg)
Учора, 22 серпня, в обласний центр прибули меблі для Нової української школи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За ремонт та меблі в школі відповідає місцева влада, а не вчителі – Гриневич
Як зазначили у відомстві, вже відучора меблі почали розвозити по закладах освіти і до початку навчального року всі першачки Чернігова будуть забезпечені партами згідно зі стандартами НУШ.