Суспільство
Сьогодні День Незалежності України
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/nezal_e62da-e1535090254516.jpg)
День Незалежності України — державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.
Сьогодні, 24 серпня, чернігівці гулятимуть цілий день: після покладання квітів на великій сцені відбудеться традиційний міжнародний фестиваль «Поліське коло». Серед головних заходів – патріотичний мотопробіг Чернігівщиною. Він стартує о 9-й ранку в Річковому порту. Учасники обіцяють красиве видовище, адже в ньому візьмуть участь 150 байків.