Культура
Музей запрошує на експозицію творів живопису та скульптур іноземних майстрів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/09/620466077c427f141effa294382f5fba_XL1-e1537883269798.jpg)
Із 27 вересня до 30 листопада 2018 року Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує відвідати виставку «Згадаємо старих майстрів…» з нагоди днів Європейської спадщини.
В експозиції представлені твори живопису та скульптури майстрів різних художніх шкіл XVII – XIX століть із Голландії, Фландрії, Італії, Франції, Німеччини, Польщі в оригіналах і копіях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авторка бестселерів із Чернігівщини розповіла про свої творчі плани
Відкриття виставки 27 вересня 2018 року о 12.00
Також музей пропонує всім шанувальникам образотворчого мистецтва та всім небайдужим долучитися до акції зі збору коштів на реставрацію пошкоджених творів мистецтва, які експонуватимуться вперше.