Суспільство
«Грім-Віра», крадіжка в освітян та нові КП: розпочала роботу 35-та сесія міськради
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/24251981_1747333885340057_458851885_n-e1540535310375.jpg)
Розпочала роботу чергова сесія Чернігівської міської ради. Зал переповнений людьми, що прийшли висловити невдоволення діями міської ради та заявити про свою позицію.
Нагадаємо, з важливих питань на сесії – створення двох комунальних підприємств, подальше узаконення дерибану земель біля земснаряду та відбирання державних субвенцій у освітян.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сесія Чернігівської міськради починається з мітингу
Також мають затвердити кошти на пільгові перевезення. Зареєструвалось 35 депутатів на початок сесії з 43-х.