Культура
Відкрилася виставка художника Петра Дем’янчука (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/46341471_1896369330482208_8913750962632392704_n-e1542464900266.jpg)
16 листопада у м. Козелець відкрилася друга персональна виставка художника Петра Дем’янчука «Філософія творчого пошуку». Про це у спільноті «Козелецька ОТГ» у Facebook повідомляє Світлана Завацька.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У бібліотеці Короленка організована книжкова виставка «За гідність і свободу»
Петро Дем’янчук здобув професію різьбяра по дереву. П’ятнадцять років він віддав роботі в Козелецькому будинку творчості дітей та юнацтва, де працював керівником студії «Образотворчого мистецтва». Хто хоче дізнатися про митця більше, завітайте на виставку помилуватися його картинами.