Суспільство
У районних центрах області встановлюють новорічні ялинки (Фотофакт)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/48391081_2213667098645734_3549875763899531264_n-e1544628092522.jpg)
Сьогодні, 12 грудня, на головних площах Прилук і Мени встановили новорічні ялинки.
Нагадаємо, в Чернігові на Красній площі вже встановили ялинку та дерев’яні конструкції з фотозонами. Розпочалися роботи з монтажу ковзанки. Обов’язково будуть сцена та гірка. Також встановлюватимуть традиційні торгові будиночки із зоною для ресторанів.
Фото – Каріна Шаповаленко, Анатолій Андрєєвіч