На Ніжинщині заклали нову ділянку сосни (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/54398109_1960282640764926_3762652193249820672_n-e1553245839484.jpg)
У Міжнародний день лісу, який щороку святкується 21 березня, стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Ніжинські лісівники спільно з представниками місцевої влади та студентами також долучилися до неї, заклавши нову ділянку сосни звичайної в урочищі Заньки Вертіївського лісництва.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лісова охорона заскочила «громадських активістів» на крадіжці деревини
«Щоб виростити міцне й здорове дерево, треба правильно посадити сіянець. Спершу сіянці сортуємо, підрубуємо кореневу систему, потім змочуємо її у спеціальній бовтанці й опускаємо глибоко в лунку, трохи піднімаємо, щоб не зігнувся корінець і майбутнє деревце не всохло. Міцно затискаємо землею і притоптуємо», – пояснила Наталія Демочка, провідний інженер із лісових культур.
Сонячна погода сприяла роботі лісівників і небайдужих до долі лісу, тож благородна справа супроводжувалася чудовим настроєм і дружньою атмосферою!
ДП «Ніжинське лісове господарство»